Jaki jest najlepszy eyeliner w użyciu?

W dzisiejszych czasach kobiety często preferują naturalne trendy w makijażu z dużymi okrągłymi oczami. Niektóre dziewczyny o małych oczach, pojedynczych powiekach można również poprawić makijażem za pomocą eyelinerów. Więc jaki jest najlepszy eyeliner do użycia? Kilka uwag w artykule pomoże Ci wybrać odpowiedni eyeliner dla siebie.

Być może w przeszłości używanie eyelinera było tylko dla stylowych dziewczyn lub było używane podczas ważnych wydarzeń, takich jak wesela. Dziś eyeliner jest równie popularny jak szminka czy puder, coraz bardziej zauważalne jest stosowanie eyelinera i wydaje się, że ten produkt jest niezbędny na każdym etapie makijażu.

Kredka do oczu

Eyeliner jest tradycyjnym eyelinerem, ponieważ jest używany od dawna. Wizażyści polecają eyeliner dla dziewcząt, które są nowe w eyelinerze. Używanie eyelinera jest dość proste i możesz szybko usunąć rozmazaną linię.

Prawie jak ołówek z miękką końcówką, możesz uzyskać precyzyjne linie wokół linii rzęs, ten styl pióra jest idealny, jeśli nie masz dużo czasu na makijaż. Uwaga, regularnie ostrz ołówek, aby kreska nie była zbyt duża i mniej się zakurzyła!

Eyeliner – płynny eyeliner

Gdy spróbujesz przejść na inny rodzaj eyelinera, np. eyeliner na bazie wody, poczujesz się, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszym produktem!

Dla tych, którzy są wybredni, chcą mieć bardzo cienki eyeliner, blisko rzęs i nie rozmazują się, użyj tego płynnego eyelinera! Zazwyczaj do każdego typu dołączona jest miękka szczoteczka z włosia, która jest bardzo łatwa w użyciu. Co więcej, eyeliner w płynie ma długotrwałą, trudno rozpływającą się przyczepność, a ten rodzaj eyelinera zawsze sprawia, że ​​Twoje oczy wyglądają na duże i naturalne.

Pamiętaj, że często eyeliner na bazie wody wymaga od właściciela dużej biegłości, ponieważ gdy eyeliner jest trudny do usunięcia, należy użyć środka do demakijażu, który może zniszczyć całą warstwę cieni do powiek.

Żelowy eyeliner

Pewnie zastanawiasz się, jaki jest żelowy eyeliner? W rzeczywistości jest prawie jak cień do powiek, a także ma odcienie do wyboru, oczywiście nadal najbardziej popularne są czerń, brąz i ciemny brąz. Używanie żelowego eyelinera może być dla Ciebie nowością, ale w rzeczywistości jest preferowane przez wizażystów. Obecnie używa go i kocha wiele młodych osób, ponieważ eyeliner w żelu przynosi niezwykle naturalny makijaż.

Używanie żelowego eyelinera wymaga pędzelka, nanosisz żel i zaznaczasz oczy, bardzo łatwo możesz regulować grubość kreski.

Skompresowany eyeliner

Ten produkt jest często używany przez profesjonalnych wizażystów, ponieważ często mają miękką końcówkę i muszą być wyrafinowane, aby uzyskać cienkie, delikatne linie, które przylegają do rzęs. Rada dla Ciebie jest taka, że ​​jeśli nie jesteś biegły w eyeliner i nie masz wystarczająco dużo czasu, pomiń ten produkt!

Z czterema rodzajami eyelinera jak powyżej, czy wybrałeś już jakiś eyeliner? Dowiedz się i wybierz najbardziej odpowiedni eyeliner, aby Twoje oczy były bardziej czarujące!